Корзина
410 отзывов
Надежный продавец Prom.ua

Буктрейлер - як привернути увагу до своєї книги через інтернет

 Буктрейлер - як привернути увагу до своєї книги через інтернет

06.07.16

Буктрейлер - як привернути увагу до своєї книги через інтернет

Издательство Арбуз в Доме Быта на Короленко 3, Днепропетровск
http://arbuz.in.ua/

066-55-312-55
096-308-00-38
073-030-81-00
056-798-04-00
7980400@gmail.com

Буктрейлер - як привернути увагу до своєї книги через інтернет

Уявіть, що Ви письменник і замовили у видавництві друк 1000 книг. Видавництво книги надрукувало, і книги почали продаватися. Але не все. І з 1000 книг продалося тільки 300, а 700 екземплярів лежать у шафі. Що з ними робити далі? Чекати, поки читач сам Вас знайде і захоче прочитати Вашу книгу. Так можна чекати довго, але що робити прямо зараз? Як просувати свою книгу, завойовувати аудиторію і знайти свого читача?

Не біда, якщо ви не розрахували свої сили, і надрукували книг в кілька разів більше, ніж ви можете самі продати зараз. Тепер у вас є стимул просуватися і викликати попит на свої книги.

Вас можуть лякати фактами, що обсяги продажів книг падають з кожним роком, що люди перестали читати книги, а замість них дивляться відео по телевізору, або в інтернеті. А книги як такі нікому не потрібні, і їх більше ніхто не читає і не купує. Після таких слів може з'явитися бажання опустити руки і перестати займатися письменницькою справою.

Але, не лякайтеся, адже книги як читали, так і будуть читати. А такі речі як інтернет і відео можна використовувати в своїх цілях. Багато авторів книг вже почали використовувати інтернет-технології для того, щоб привертати увагу до своїх книг і знаходити свою читацьку аудиторію.

Люди сприймають відео та ілюстрації краще, ніж просто текст? Зробіть відеопрезентацію своєї книги у вигляді буктрейлера і користуйтеся ним для реклами Вашої книги в інтернеті та соціальних мережах!

Люди люблять дивитися відео в інтернеті? Це тільки на руку Вам, якщо у Вас є буктрейлер, і Ви знаєте, як ним користуватися.

Буктрейлер допоможе Вам рекламувати свою книгу через інтернет і соціальні мережі, допоможе підвищити кількість продажів книги. Така проста річ, як буктрейлер допоможе створити Вам ажіотажний попит на Ваші книги. І що в результаті? Ви - відомий автор і заробляєте гроші за допомогою плодів вашої творчого праці.

Що ж таке буктрейлер?

Згадайте відвідування кінотеатру. Перед показом фільму Ви дивіться трейлери нових фільмів - відеоролики на кілька хвилин, в яких показані найкращі сцени фільму. Після перегляду такого ролика, Вам, швидше за все, захочеться подивитися цей фільм. Адже трейлер зроблений так, щоб заінтригувати глядача і викликати в нього бажання дізнатися, що ж буде далі.

Буктрейлер - по суті це та ж сама відео-розповідь, але не про фільм, а про книгу. Буктрейлер - це не просто переказ сюжету книги. Буктрейлер - це та ж добірка «кращих сцен» книги, це спосіб заінтригувати читача, спосіб викликати інтерес читача й бажання купити книгу і прочитати її до кінця.

Як привернути увагу до своєї книги в мережі інтернет?

Всім відомий факт, що люди сприймають відео та ілюстрації краще, ніж просто текст, тим більше, якщо йдеться про простори інтернету. Тому буктрейлер набагато легше сприймається, ніж звичайна розповідь про книгу або рекламна стаття. Буктрейлер легко переслати поштою або розмістити в соціальній мережі - для того, щоб його дивилися Ваші друзі і майбутні читачі. Навіщо розповідати про свою книги або писати про неї? Краще замовити буктрейлер книги, і він розповість про Ваші книги сам!

Замовте буктрейлер Вашої книги в друкарні і видавництві «Арбуз», і отримаєте якісний інструмент для просування своєї книги в інтернеті!

Источник: Типография Арбуз Днепропетровск

Другие статьи