Продавец Типография Арбуз развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
636 отзывов
+380963080038
+380730308100
+380665531255
Типография арбуз на Короленко 3 в Доме Быта в Днепре
Корзина
Вичитка тексту

Вичитка тексту

20 грн.

Минимальная сумма заказа на сайте — 130 грн.

  • Услуга
Вичитка тексту
Вичитка тексту Услуга
20 грн.
+380730308100
(+Viber/Telegram)
  • +380665531255
    (+Viber/Telegram)
  • +380963080038
+380730308100
(+Viber/Telegram)
  • +380665531255
    (+Viber/Telegram)
  • +380963080038
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

 Як написати книгу без помилок, або як виправити всі помилки в книзі

Вичитка тексту у Дніпрі

Враження від самої захоплюючої виданої книги або цікавої монографії може бути зіпсовано помилками. Їх наявність не означає безграмотність автора. Причиною помилок може бути великий обсяг тексту і тривала робота над ним. Творчі люди часто так захоплюються змістом, що просто не звертають уваги на правопис, намагаючись «не упустити нитку». Науковці зосереджуються на повному розкритті проблеми, розглянутої в їхній праці, і також не помічають помилок. У такому випадку редагування, коректура тексту та вичитка тексту просто необхідні.

Часто такі процеси потрібні при адаптації перекладів. Перевірка помилок англійських текстів, німецьких, французьких і будь-яких інших необхідна для того, щоб переклад не просто відповідав оригіналу, але був зрозумілий і цікавий читачеві. Навіть, здавалося б, ідеально виконаний переклад може важко сприйматися при читанні. Вмешательство професійного редактора і коректора швидко виправлять цю проблему.

Етапи вичитки та виправлення

Поняття коректура тексту і редактура тексту несуть в собі різний зміст,  і цю різницю важливо розуміти, звертаючись за допомогою до фахівців.

Редактура книг або будь-якого іншого матеріалу  має на увазі не просто вичитку і виправлення помилок, а й втручання в саму структуру твору з тим, щоб зробити його легше для сприйняття, органичніше. У процесі редагування можуть мінятися окремі фрагменти тексту або цілі його частини, якщо вони не відповідають загальному стилю твори, містять двозначності, тавтології, різні стилістичні казуси і похибки.

Редактура книг - складний і відповідальний етап додрукарської обробки, який слід довірити тільки фахівцям в даній області. Якщо редагується науковий матеріал, редактор повинен орієнтуватися в темі роботи, інакше непрофесійне грубе втручання може абсолютно позбавити статтю або монографію  вкладеного  спочатку  в неї сенсу.

Розрізняють декілька видів редактури текстів, ціни на які залежать від обсягу, складності, тематики:

• До літературного  редагування  вдаються, коли необхідно зробити текст більш легким для читання і сприйняття, краще оформити авторську думку, донести її до читача. Перевірка тексту на помилки є невід'ємною частиною процесу, але не основним завданням;

• Стилістичне редагування тексту корисно для приведення окремих його фрагментів у відповідність з концепцією і стилем викладу твору. Паралельно ведеться вичитка книги або іншого тексту, з яким ведеться робота;

• Етап технічного редагування  має на увазі роботу з заголовками, поділ тексту на глави, частини. Він проводиться, коли макет вже зверстаний. Тоді ж ведеться перевірка тексту на помилки і розділові знаки. Це вже робота коректора, але грубі помилки виправляються і редактором.

Коректура тексту - це глобальна боротьба з помилками будь-якого походження. Коректор проводить ретельну вичитку тексту, а виправляється матеріал у кілька етапів -  від виявлення авторських помилок до помилок редактора і складача. Важливий момент - перевірка тексту на пунктуацію, помилки. Технічно - це найважливіший процес, що проводиться аж до фінальної додрукарської стадії.

Яка вартість редактури і коректури тексту?

Все залежить від того, кому ви її довіряєте. Звернення в видавництва і організації, що надають дані послуги на високому професійному рівні дорожче, але набагато ефективніше. Послуги приватних фрілансерів дешевше, але гарантія якості нижче. Наше видавництво гарантує, що перевірка помилок у тексті і виправлення помилок буде проводитися фахівцями своєї справи, що володіють великим практичним досвідом роботи з художніми і з технічними текстами.

Розцінки на редагування та коректуру тексту можуть вестися за 1800 знаків з пробілами, згідно з традиціями редакторського справи з радянських часів або за 1000 знаків, як прийнято в англомовній системі. На вартість коректури тексту, редактури і вичитки впливають:

• Обсяг, формат тексту, ступінь готовності макета;

• Тематика, специфікація, складність тексту;

• Наявність таблиць, діаграм;

• Необхідність перевірки фактів, що містяться в тексті;

Підхід до роботи над кожним текстом індивідуальний, а його результат - якісно і грамотно відредагована книга, стаття, монографія. Крок за кроком за допомогою нашого видавництва твір стає ближче до завершального етапу - друку.

Типография Арбуз, возле ЦУМа на Короленко 3, Днепр

http://arbuz.in.ua

066-55-312-55

096-308-00-38

073-030-81-00

056-798-04-00

7984722@gmail.com

Характеристики
Основные
Время изготовления1 дн
Минимальный тираж1
Пользовательские характеристики
Тип услугивычитка
Информация для заказа
  • Цена: 20 грн.