Продавец Типография Арбуз развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
612 отзывов
+380963080038
+380730308100
+380665531255
Типография арбуз на Короленко 3 в Доме Быта в Днепре
Корзина
Друк авторефератів

Друк авторефератів

30 грн.

 • Услуга
Друк авторефератів
Друк авторефератівУслуга
30 грн.
+380730308100
(+Viber/Telegram)
 • +380665531255
  (+Viber/Telegram)
 • +380963080038
+380730308100
(+Viber/Telegram)
 • +380665531255
  (+Viber/Telegram)
 • +380963080038
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Поради та інструкції  по  автореферату

 Друк авторефератів у Дніпрі

Автореферат - це короткий виклад змісту кандидатської дисертації здобувача. Навряд чи члени комісії і опоненти будуть уважно вчитуватися в вашу багатосторінкову працю, але автореферату в цьому випадку приділяється особлива увага і слід бути готовим до того, що саме автореферат буде показувати якість, рівень і значимість виконаної наукової роботи. Також слід відзначити і той факт, що дисертація, як правило, друкується в п'яти, іноді, шести примірниках, в той час як автореферат зазвичай виходить тиражем в 100 екземплярів. Це означає, що десятки вчених будуть оцінювати вашу дисертацію саме по автореферату. Це і обумовлює особливе значення автореферату дисертації.

Зазвичай середній обсяг автореферату кандидатської дисертації становить 1 типографський друкований аркуш.

Титульний аркуш автореферату повинен містити повну назву міністерства освіти і науки та ВНЗ, нижче пишеться прізвище, ім'я та по батькові здобувача, УДК, назва дисертації, шифр і спеціальність, далі значиться - автореферат дисертації для присудження наукового ступеня кандидата наук, нижче - місто і рік.

На другій сторінці міститься інформація про те, на якій кафедрі, якої  установи була написана робота, хто є науковим керівником і офіційними опонентами, які їхні вчені ступені і звання, де і коли відбуватиметься захист. Також вказується дата розсилання автореферату і ставиться підпис вченого секретаря спеціалізованої вченої ради.

На титульному аркуші, поруч зі своїм прізвищем, дисертант ставить свій підпис, гарантуючи цим відповідальність за зміст автореферату.

У загальних рисах, автореферат багато в чому повторює текст введення дисертації, однак, в меншому обсязі. Структура автореферату також багато в чому схожа на структуру самої дисертації. Перший розділ автореферату являє собою загальну характеристику роботи і відповідає введенню дисертації. У цьому розділі слід висвітлити актуальність теми дисертації, її зв'язок з науковими програмами, планами, темами, вказати мету, завдання, об'єкт, предмет і методи дослідження, його наукову новизну, практичне значення результатів дослідження, апробацію результатів дослідження, особистий внесок здобувача, відомості про публікаціях та структурі дисертації.

Далі йде розділ, присвячений основному змісту дисертації, в якому розкривається зміст глав роботи та укладення по дисертації відповідно до її структури. Цей  розділ є основним розділом автореферату. Однак, претендентам на присудження наукового ступеня кандидата наук не слід перетворювати його на анотацію до дисертаційного дослідження. Важливо, щоб автореферат являв собою короткий путівник по дисертації і чітко показував науковий внесок здобувача та науково-практичну значимість виконаної роботи. Треба звернути особливу увагу на ті положення роботи, які представляють собою предмет захисту.

Висновок автореферату містить у собі короткі наукові висновки та практичні рекомендації до дисертації. Ця частина автореферату вимагає чітких формулювань і обґрунтованих висновків.

У наступному розділі вказуються публікації автора, в яких викладені основні положення дисертаційного дослідження. Потрібно вказати повну назву публікації, в якому збірнику і коли вона була опублікована. Основні публікації в ВАКівських збірниках і додаткові публікації пишуться окремими списками.

Завершенням автореферату служить написання анотації до дисертації і ключових слів на трьох мовах: українською, російською та англійською.

В авторефераті відображаються найбільш значущі наукові та практичні досягнення, відображені в структурі та змісті діссертаціі. Здобувачам слід пам'ятати, що автореферат не є компіляцією основних частин дисертації. Це - практично окремий науковий працю. Нормативних приписів за змістом автореферату дисертації, як таких, не існує. Кожен здобувач сам несе відповідальність за форму і зміст власного автореферату.

Як і при створенні дисертації, при написанні автореферату науковий керівник керує написанням цієї частини наукової праці, оскільки написати хороший автореферат поодинці - непросте завдання. А віддрукувати автореферат ви зможете в типографії Арбуз.

Типография Арбуз, возле ЦУМа на Короленко 3, Днепр

http://arbuz.in.ua

066-55-312-55

096-308-00-38

073-030-81-00

073-444-88-54

056-798-04-00

7984722@gmail.com

Характеристики
Пользовательские характеристики
Время изготовления7
Минимальный тираж1
Информация для заказа
 • Цена: 30 грн.