Корзина
547 отзывов
+380963080038
+380730308100
+380665531255
Типография арбуз на Короленко 3 в Доме Быта в Днепре
Корзина
Квартальные календари изготовление

Квартальные календари изготовление

от 500 грн.

 • Услуга
Квартальные календари изготовление
Квартальные календари изготовлениеУслуга
от 500 грн.
+380730308100
(+Viber/Telegram)
 • +380665531255
  (+Viber/Telegram)
 • +380963080038
+380730308100
(+Viber/Telegram)
 • +380665531255
  (+Viber/Telegram)
 • +380963080038
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Квартальные календари изготовление

 Квартальные календари изготовление в Днепре

В Днепровской типографии «Арбуз» каждый может заказать квартальные календари на год любой тематики оформления, количества экземпляров. Вся работа в нашем офисе слажена и отточена, все этапы контролируются, поэтому можете даже не переживать о высоком качестве, мы его гарантируем.

На нашем сайте опубликовано множество статей на данную тему. Это доказывает, что печать квартальных календарей очень популярна и востребована. Изучите все предложения, которых ни один десяток, и одно из них непременно привлечет внимание, и вы сделаете заказ. Вариантов размещения календарной сетки, а также блоков с рекламой и прочей информацией несколько. В большинстве случаев разделение по размещению происходит на две группы:

· бизнес европейское;

· классическое.

Помимо того, есть множество вариантов цветового оформления. Несомненно. Есть стандартные варианты, где использованы классическая гамма, но вы всегда можете заказать перекидной квартальный календарь в любой расцветке. Подбирать палитру, рекомендуем в зависимости от вашего фирменного стиля, который применяется в рекламе, вывесках, бланках и прочих элементах корпоративного стиля.

Для эксклюзивных вариантов предлагаем рассмотреть более дорогие варианты, например, золотые и серебряные сетки. Рекламный блок может быть также декоративно отделан: тиснение, напыление и фреска. Несомненно, подобная работа довольно дорогая, но именно ваш календарь займет свое почетное место на стенах кабинетов сотрудников, клиентов и партнеров.

Как видите, нам под силу выполнить любой тираж стандартных календарей или же разработать для вас необычные квартальные календари и изготовить их в максимально сжатые сроки по привлекательной цене. Все зависит от ваших пожеланий, требований и предпочтений.

 

Квартальні календарі виготовлення

 

У дніпропетровській друкарні «Кавун» кожен може замовити квартальні календарі на рік будь-якої тематики оформлення, кількості примірників. Вся робота в нашому офісі злагоджена і відточена, всі етапи контролюються, тому можете навіть не переживати про високу якість, ми його гарантуємо.

На нашому сайті опубліковано безліч статей на цю тему. Це доводить, що друк квартальних календарів дуже популярна і затребувана. Вивчіть всі пропозиції, яких жоден десяток, і одне з них неодмінно приверне увагу, і ви зробите замовлення. Варіантів розміщення календарної сітки, а також блоків з рекламою та іншою інформацією кілька. У більшості випадків поділ по розміщенню відбувається на дві групи:

· Бізнес європейське;

· Класичне.

Крім того, є безліч варіантів колірного оформлення. Без сумніву. Є стандартні варіанти, де використані класична гамма, але ви завжди можете замовити перекидний квартальний календар в будь-який забарвленням. Підбирати палітру, рекомендуємо в залежності від вашого фірмового стилю, який застосовується в рекламі, вивісках, бланках та інших елементах корпоративного стилю.

Для ексклюзивних варіантів пропонуємо розглянути більш дорогі варіанти, наприклад, золоті і срібні сітки. Рекламний блок може бути також декоративно оброблений: тиснення, напилення і фреска. Безсумнівно, подібна робота досить дорога, але саме ваш календар займе своє почесне місце на стінах кабінетів співробітників, клієнтів і партнерів.

Як бачите, нам під силу виконати будь-який тираж стандартних календарів або ж розробити для вас незвичайні квартальні календарі і виготовити їх в максимально стислі терміни за привабливою ціною. Все залежить від ваших побажань, вимог і переваг.

Типография Арбуз, возле Гранд Плазы на Короленко 3, Днепр

Телефоны:
073-030-81-00 
066-55-312-55
096-308-00-38
056-798-04-00

Почта:
7980400@gmail.com

Сайт:
http://arbuz.in.ua

Информация для заказа
 • Цена: от 500 грн.