Вирішили стати письменником? Дізнайтеся, скільки коштує видати книгу в Україні

Вирішили стати письменником? Дізнайтеся, скільки коштує видати книгу в Україні

Якщо ви початківець письменник і вирішили видати книгу, то необхідно розглянути питання про те, як її видати і природно, скільки це буде коштувати?
У тому випадку якщо у безкоштовному тиражі вам було відмовлено, то доведеться витратити свої власні кошти для того, щоб просунути себе в маси. Отже, якщо ви не бажаєте, щоб ваша рукопис припадала пилом у столі, то першим сем необхідно зайнятися пошуком видавництво з більш-менш дешевої друкарнею. Природно, в цьому випадку про якомусь великому тиражі немає можливості говорити, тому необхідно орієнтуватися на тираж, не більше ніж у 300 примірників.
Трохи конкретики
Отже, якщо ви не знаєте як видати книгу ціна на яку буде вам по кишені, то насправді, є декілька варіантів роботи з своїм матеріалом: необхідно самостійно вираховувати можливі помилки, зробити редактуру, коригування, оформлення титульної сторінки, створити необхідні ілюстрації, зробити обкладинку. В цьому випадку вартість не буде такий великий, як якщо цим будуть займатися професіонали самостійно. Але в будь-якому випадку, необхідно бути впевненим у тому, що книга буде унікальною, красивою і не буде мати помилок. В іншому випадку, редактор обійдеться в середньому в 300 доларів, а художник для обкладинки та ілюстрацій, ще 100 у.е.

Книжкові видавництва України надають послуги з надання таких фахівців, але для того, щоб заощадити, можна зайнятися пошуками самостійно.
Від чого залежить вартість тиражу?
Вартість книги, більшою мірою залежить від її обсягу. Ціна дорівнюватиме кількості знаків. Також варто говорити про наклад.
Далі береться до уваги якість паперу, як для обкладинки, так і для текстових блоків.
Необхідно мати на увазі, що тверда обкладинка буде дорожчий, ніж м'яка.
Вартість книги також буде залежати від того, буде вона різнобарвною або чорно-білою.
Чим більше буде різних доробок до друку в якості обробки фотографій і ілюстрацій, тим буде збільшуватися вартість.
Незважаючи на те, що зараз не йдеться про послуги коректора і літературного редактора, в кінцеву вартість його теж необхідно вносити.
Також пам'ятаємо про обов'язкове міжнародному номері ISBN, який теж коштує грошей, близько 20 умовних одиниць. Звичайно можна видавати книгу і без цього номера, але тоді поширювати книгу, а точніше продавати її буде проблематично, а часто просто нелегально.
Кінцева дата друку вашої книги, залежить від початкової підготовки та тиражу. В середньому це займає не більше 3 місяців, але кожне видавництво залишає за собою право встановлювати тимчасові терміни самостійно.
Підсумкові підрахунки
Отже, давайте підрахуємо, скільки коштує видати книгу. Уявімо, що у нас є текст в 400 000 символів і більше нічого.

Отже, будемо розраховувати на тираж 300 книг, і будемо брати для цього середні показники вартості:
• приготування обкладинки в середньому буде коштувати близько 60 доларів;
• ISBN код – 20 доларів;
• послуги редактора – 300 доларів;
• послуги коректора – 300 доларів;
• верстка 100 доларів;
• обробка зображень в 25 доларів.

Також, до всього вищесказаного, необхідно додати ще й кольоровий тверда палітурка. Отже, якщо брати ціни найдешевших, але більш-менш якісних друкарень, то можна отримати наступні цифри:
Триста примірників у твердій обкладинці, коштуватиме загалом близько 2000 доларів. Тепер ви знаєте, скільки коштує видання книги і якщо у вас є така можливість, то в будь-якому випадку, необхідно скористатися можливістю і поділитися своїм талантом з світом.
Видавництво Кавун в Будинку Побуту на Короленка 3, Дніпропетровськ
066-55-312-55
096-308-00-38
073-030-81-00
056-798-04-00
7980400@gmail.com
- Вимоги до офсетного друкуОфсетний друк — це популярний метод високоякісного друку, який забезпечує чіткість, насиченість кольорів і стійкість зображення. Для отримання найкращих результатів важливо дотримуватися ряду вимог при підготовці матеріалів до друку.Повна версія статті
- Вимоги до офсетного друкуОфсетний друк — це популярний метод високоякісного друку, який забезпечує чіткість, насиченість кольорів і стійкість зображення. Для отримання найкращих результатів важливо дотримуватися ряду вимог при підготовці матеріалів до друку.Повна версія статті